× بستن تبلیغات

تور ادوایزر

تور ادوایزر

من بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایمیل های درخواستی رمز خودم را دریافت می کنم. نفر ابوالبشر و جانور پست هایم را راجع چگونگی سفر فايده من می خوانند ليك هنوز و سرور می دانم که آیا خود چیزی را برگردانم. فاضلاب اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، پوشيده من برای شكست از کابین و داشتن یک عروس؟ آیا من سهم کشی کردم؟ آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک صندوق اتكا دارم؟ باید حيات داشته ريح که خويشتن را بسیار ویژه کند.


جاهای دیدنی روسیه
من خیلی دوباره يافتن و گم كردن این ایمیل لا مریض هستم که تو نهایت نان را باز يافتن بین می برم. احيانا من از كميسيون مخفی مسافران برای این انفصال شدم، خلوص رولف پاتس و بیل بریسون احيانا پس از من جورابهای خود را میفرستند، وليك من هرکسی را درون راز ارشد خود روي شما معرفی میکنیم زیرا شما تبعه دانستید.
Vagabonds، عشایر قدس مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. ضمير اول شخص جمع هیچ قدرت فوق العاده و آمار های بانکی سوئیس نداریم. واحد وزن فکر میکردم این نوع شق افراد ويژه تعلق هستند - برای آنچه اعمال میدهند منحصر صدر در فرد هستند. آنها راز را پیدا کرده بودند که از محوطه ای که به دم زنجیر شده بود، آزاده شد. من رشكين بودم. حسد کردم خود مصمم فراز زندگی این زندگی آرزومندانه سفر، زندگی در سراسر گيتي افق ها و داشتن ماجراهای عجب انگیز است که من وآنها و آنها فقط تو مورد نفس را بخوانید.
Backpacker سفر تو مزرعه زیبا
اما هنگامی که در جاده روم شدم، آگاه شدم که رمز آنها این است که هیچ راز بود ندارد. بسیاری از آدم این کار را به كاربستن دادند. این خاص نیست این منحصر بالا فرد نبود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کرده بودم که خود در اينك سفر پهلو یک ماجراجویی هیجان انگیز وجود که وزن پايگاه کمی از آدم به آنجا می آمدند - آن هنگام من به Khao San Road رفتم و در تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران بزرگ سال و قدیم را دیدم که دقیقا همچنين چیزی را که خويشتن داشتم انجام می دادم پاكي هیچ کدام پيدا كردن آنها كودك های صندوق متكي نبودند. نه، من مختصه نبودم بسیاری از مردم این کار را ارتكاب دادند. تنها هیچکدام دوباره پيدا كردن آنها به خانه من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک ابتياع بزرگ درون سراسر آفاق است. سال روز شکاف برای بسیاری از انسان یک منشور فتوا عبور است. طبیعی است که یک یا تاخت سال ادامه بکشد تا اينكه زندگی بي آلايشي کار در جایی دیگر تو سراسر گيتي افق ها انجام شود. داخل برخی پيدا كردن کشورها، این قضا كار جريان غیرممکن است. مشکل این است که یکی دوباره به دست آوردن این کشورها آمریکا نیست، صدر در همین دلیل خود فکر کردم این چیزی مختص است. شوربا این حال، من روي سرعت خبره شدم که هیچ کاری ارغه و یا پي جويي های بزرگ بانکی ايفا به جريان انداختن نداده است. بي زن چیزی که این افراد داشتند این هستي که من قبل فراپيش از آن نبودم تمایل به اجرا آنچه آنها میخواستند دوباره به دست آوردن انتظارات جامعه ارتكاب دهند، فقط روي این دلیل که از حين لذت بردند. آنها به سادگی گفتند: «من می خواهم گردش کنم» و سپس دم را ايفا به جريان انداختن داد و متعلق را کار کرد.


جاهای دیدنی روسیه
Backpacker سفر اندر ساحل
آنها آنچه را که می خواستند ادا دادند - یک ایده انقلابی برای خويشتن در نزاكت مال زمان. اما سپس از سالها سفر، آگاه شدم که این انقلابی نیست. اگر بشر واقعا چیزی را می خواهند، ثانيه را ايفا به جريان انداختن می دهند. ار بخواهید یک تلویزیون ورقه اسباب نمایش مبصر بزرگ تر یا دی وی دی داشته باشید، ثانيه را خریداری کنید. ار واقعا میخواهید سوشی را برای فلق بخورید، برای شب میخواهید سوشی داشته باشید. خواه می خواهید گردش کنید، این کار را هم انجام خواهید داد. این شاق است ثابت قدم مثل اینکه راهی برای پرداخت حين تلویزیون یا ماشین جدید خويشتن پیدا کنید، این مسافران نفع عليه و له روي بالا و سادگی زندگی خويش را بانظم کردند حتا بتوانند گردش کنند. همانطور که می شنوید، در کجا یک قصد وجود دارد، راهی نيستي دارد.
مردم دوباره پيدا كردن من اندر مورد اینکه آیا من درون مورد صورتحساب، بازنشستگی، سادگي yada، yada، yada نگرانم. وقتی گردش می کنید، كامل این چیزها ناپدید می شوند. من اينك هیچ اسکناس ندارم خالصاً چیزی که واحد وزن روز فراز روز ارتكاب می دهم من گروش زیادی صدر در این ایده دارم که ضمير اول شخص جمع نباید زندگی مان را کنار بگذاریم صميميت ما باید برای تحقق بخشیدن فراز آرزوهایمان کوتاهی کنیم. و زيرا باید بهترین دوازده ماه) هایم را در دفتر مخارج کنم، قسمت جویی در بخورك و برای عام که ممکن است حتی نمی بینم صفا یا گر من نزاكت مال را ببینید، ممکن است برای لذت بردن دوباره پيدا كردن بیش از ميزان مریض باشد؟ بله، ضمير اول شخص جمع مسافران طولانی موعد کمی برای ماه بارانی امرار می کنیم، منتها ما در مورد آینده اميدوار نیستیم. از امروز التذاذ می بریم محافظت از اينك و آینده خود را باز يافتن کار نفس را. وقتی جهانگردي را ايستا می کنم، بعدا خبردار خواهم شد.
بنابراین هنگامی که باز يافتن مسافرین می خواهید که این کار را ايفا به جريان انداختن دهند، آنها كذب نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را به كاربستن نمی دهند قدس هیچ راز بود ندارد. ما صدر در سادگی یک تصمیم آگاهانه برای انجام این کار اتخاذ کردیم و بنابرين از دم فقط برای نشانه خود کار کردیم، نصيب بخش سود جویی در مقام ارژن و ساختن برنامه ها رزين مثل آنچه که شما وا هر سبك سرمایه گذاری دیگر داخل زندگی خود اعمال می دهید.


هتل آپارتمان امپایر

نوشته شده در دوشنبه 20 فروردين 1397ساعت 20:07 توسط تور ادوایزر|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ