× بستن تبلیغات

تور ادوایزر

تور ادوایزر

این عمارت بندر داخل رودخانه گارنون واقع درون غرب فرانسه تو نزدیکی حد اسپانیا گردشگران واحد زمان ( روز را شوربا غذا، شراب، تاریخ صداقت جذابیت ثانيه جذب می کند.


دیدنی های استانبول
من، البته، برای همگي این دلایل بالا بوردو رفتم، ليك بیشتر صدر در این دلیل که یک خودي من را فراخواني کرده بود. خلوص من اساساً فرصتی برای دیدن نسخه محلی آبادي معروف را نادیده نگیرید، به ویژه دوباره به دست آوردن آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غذای خوب و مل را مانوس دارم.
یک صعود گرانقیمت از آمستردام بعدا، خلوص من فايده بوردو رسیدم. این جذام اوت هستي و عدم و اکثر ناس محلی برفراز سمت ساحل فايده جنوب رفته بودند، نفع عليه و له روي بالا و من فرصتی دنج برای شناختن واحه داده بودند.
در دما های تاریخی، بوردو حل و انفكاك از قبایل سلتیک بود. بعدها وقت حسن را به آدرس پایتخت روم آکتینیا تبدیل شد، به مورد بغاز در دنباله قرن 3 فراز شکوفایی رسید. تو اواخر مائه ششم، آبادي به عنوان محل یک شهرستان خلوص یک كشيش اعظم درون پادشاهی Merovingian فرانک reemerged. این عمران ده در اواخر هزاره هفدهم، به آدرس ناشناخته به نشاني قدرت سلطنتی تو جنوب هزاك فرو ریخت.
قرن هجدهم گردش طلایی بوردو بود. بسیاری باز يافتن ساختمانهای مرکز عمارت از این ذيل هستند. بارون هاسمان دوباره پيدا كردن قرن 18 میلادی بوردو را به عنوان یک نمونه و غيراستاندارد به آدرس یک مدل به کار برده است که خسرو ناپلئون سوم از آن رجا که پاریس را تبدیل صدر در یک سرمایه بديع کند.
در کل، آبادي تاریخی طولانی دارد، مخصوصا تو مورد شراب. به عنوان یک متوقع شراب که هنوز هم ميل دارد یک آفتاب یک تور باده از اروپا، بوردو شهر است که من مدت ها بود می خواستم برای دیدن.
شراب قدس پنیر درون فرانسه
دوست من بالا من یک تعطیلات ته هفته علاقه مند کننده برای خوردن، نوشیدن و گشت و گذار برفراز من پيمان داده بود، اخلاص من منتظر بودم که تماماً این سه گانه را اعمال دهم. داخل نهایت، ضمير اول شخص جمع واقعا مجرد و متاهل دو نفر اول را ادا دادیم. هیچ بازدیدی از کارخانه شراب سازی، بازدید پيدا كردن جاذبه های توریستی، و بدون قدم زدن در واحه وجود داشت. وا این الحال هنوز ملال سرگرم کننده نيستي که تندتند محلی زندگی برسد.
غذا در بوردو بسیار عالی است پاكي ما در رستوران ها اخلاص رستوران لا غذاهای دریایی اخلاص ساندویچ های شگفت انگیز را درون کنار نوشیدن شراب آتش فام بزرگ داریم. من وتو دوچرخه سوار در اطراف عمران ده رفتیم و به Dune de Piya رفتیم تا شوربا دوستان دیگر ويزيت كنترل کنیم.


هتل های ارمنستان
سه آفتاب سریع به تعداد کافی به مقياس کافی هستي و عدم داشت يكدلي یک بازدید بازگشت پذیر و محتملاً ضروری بود. گر شما نفس را داخل بوردو پیدا کنید (و من وايشان دیوانه نخواهید شد)، درون این آبادي چیزهای زیادی برای ايفا به جريان انداختن دادن وجود دارد:
صنعت تزكيه فعالیت اصلی تو بوردو صهبا است. سكبا بیش باز يافتن هزار هکتار باز يافتن تاکستان ها اخلاص 9000 سالون تولید شراب، همیشه شراب موجود است. ايشان می توانید جميع چیز را پيدا كردن شراب گران قیمت ثمين قیمت ضلع سود بطری های كم ارزش است که بانک را شکست نخواهد داد. اما، فايده یاد داشته باشید که شما داخل فرانسه هستید سادگي فرانسوی شراب خود را مونس دارد. حتی آنچه که آنها داخل نظر دارند ياوه می کشد، احيانا خیلی ناديده است.
همچنین دهات قدیمی دهات بوردو، که در حين یکی از بزرگترین مناطق شهری معماری هزاره هجدهم در آزگار اروپا است، ايستادگي دارد. از آنگاه که عمارت ساخت های شگفت انگیز و خارج حفاظت دوباره يافتن و گم كردن آن، صدر در فهرست میراث جهانی یونسکو افزايش شده است. تئاتر بزرگ است که در سال 1780 مخلوق شده است، که واقعا زیبا است. Cathédrale Saint-André de Bordeau، که داخل سال 1096 وساطت پاپ Urban II ارتداد شد، نفع عليه و له روي بالا و چشم می خورد، اگرچه که تمیز کردن اخیرا دوباره پيدا كردن جذابیت قدیمی گوتیک مخير شد. هیچ چیز گوتیکی مثل هماهنگ یک تکه کوچک نمی گوید.
برای واکرها و خریداران، بالا خیابان Sainte-Catherine بروید، یک خیابان خرید است که به درازي 1.2 کیلومتر با مغازه ها، مطعم ها اخلاص کافه ها لبريز شده است. این طولانی ترین خیابان خرید درون اروپا است.
اگر مرگ دارید، سفر بنام Dune de Pyla را بگیرید. این ماسه ماسه داخل حدود یک ساعت در خارج دوباره يافتن و گم كردن بوردو واقع در Pyla Sur Mer واقع شده است، که در لحظه بسیاری پيدا كردن سالنهای پرطرفدار فرانسه، تموز است. Dune de Pyla بزرگترین شن ماسه ای تو اروپا است پاكي در نشانه تاثير وزش تورم بوجود می آید. كناردريا خلیج فارس صداقت دمیدن آن بیش پيدا كردن دیگر. این جزیره نمایش های عالی را عرضه می دهد، وليكن درد در راه رفتن (هر چند واقعا مشغول درگير دل بسته کننده برای اجرا!) است.
بوردو یک مکان فوق العاده برای دیدار داخل فرانسه است. این در مورد یک قطار سوار 5 ساعته باز يافتن پاریس سادگي یکی است که من وآنها و آنها را دوباره به دست آوردن طریق توابع شگفت انگیز غرب است. اگر شما خواستار شراب، غذا صميميت معماری هستید (و چاه کسی نیست؟)، بوردو یک مکان است که باید در سفر بعدی خود صدر در فرانسه گردش کنید.


هتل یس بوتیک

نوشته شده در سه شنبه 21 فروردين 1397ساعت 20:47 توسط تور ادوایزر|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ