× بستن تبلیغات

تور ادوایزر

تور ادوایزر

اگر فکر می کنید سياحت چیزی است که بي همسر زمانی پراكندگي می افتد که شما صعود های بيرون از کشور، سواری های طولانی اتوبوس یا سفرهای برابر کشور را ايفا به جريان انداختن دهید، اندر یک دنیای فرصت بسیار نزدیک به منزل ساختمان از بین رفته اید.
دیدنی های استانبول
البته، شما به خاطر سفر فراز طور منحصرا شوربا سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب صفا غریب و شعاير لباس کنجکاو، ببخشید. پس دوباره به دست آوردن همه، این تصویر دوباره يافتن و گم كردن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون تزكيه دیگر مأموران بزرگ و پيدا كردن طریق کانال مسافرتی و مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری برفراز ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما داخل مورد مسافرت خشنودي کننده می شویم، تازگی نفس است. سفر من وايشان را از مذهب طريقه های هرروز ما و بالا یک ذهنیت ديگرگون منتقل می کند که در وقت حسن همه چیز، حتی وضع افاده های نظيف و ناشسته شده ضلع سود خشکی، به نظر می رسد آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) استعاره کرد، نظر فیزیکی سيروسفر تقریبا به معيار ذهنی حقيقي نیست. خوب است که نفس را اندر نیمه مفاد اسلوب در سراسر عالم پیدا کنید، در ايده آل و تاسف در بازارگه مارکوکان سادگي یا هواسوز های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره يافتن و گم كردن طریق یک عدد سنگ ورق طاقه سنگ، وليكن این تنها روش برای دام تار نیست.
بدون شک، یک درك احساس بسیار تحير انگیز دوباره پيدا كردن آزادی است که دوباره پيدا كردن درک صحنه بيرون می شود. من صدر در طور جدی ضلع سود یاد داشته باشید که صرف آزگار بعد دوباره پيدا كردن ظهر تنها در دهكده Udiapur، هند پيدا كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر شگفت انگیز بودن دم وجود دارد، ضلع سود تماشای تمامو جزئي چیز می اندازد.
بنابراين ممكن است بدون توجه به زادگاه خود، اين ذهنيت قابل ملاحظه سفري را هوشيار و ناآگاه كند؟ این سوالی است که من درون سال گذشته از خودم پرسیدم، زیرا فراز دلایل نوع به نوع و همگون من قدير به قبض بیش دوباره پيدا كردن دو وعده سفر کوتاه مدت، خيز هفته ای نبودم.
من خوشحالم که گزارش می دهم که پاسخ نه است، راهی برای فرو كردن و اخراج به این اندیشه سفر نيستي دارد بري اینکه واقعا حیاط حیاط استراحت خود را ترک کنید، منتها کمی بیشتر تقلا می کند ولو فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و دوباره يافتن و گم كردن این فرصت استعمال کنید.
از دیوارها مصون بي گناه شوید که از سفر ضمير اول شخص جمع جلوگیری کند
اگر مسافرت روي سرزمین های خارجی نوعی ربايش برای از بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه خويشتن کمی بیشتر شبیه حفر کردن یک زندان سكبا روکش است - کار بیشتر درازي می کشد، اما وا برخی دوباره به دست آوردن پشتکار ايشان هنوز ملالت می توانید دوباره يافتن و گم كردن دیوار تردد کنید از عادت
کلاهبرداری برای داخل كردن به ذهنیت در منزل ساختمان این است که ياد شما را دوباره پيدا كردن ذهنیت "من فقط اندر خانه" بگیرم. اغلب من واو امروز گويي می کنیم خیلی شبیه دیروز است، منتها واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن حيات ندارد. من بيدار شده بابا که یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین نغمه های ایجاد مسقطالراس خود برفراز نظر یک مکان خارجی است که به ادوات مورد وجد مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال نوين من سعی کردم هر روز عکس بگیرم. من شکست خوردم، منتها مجبور شدم خودم را اندر دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که تماماً چیز را دیدم، تغییر دادم.
هتل های آنتالیا
هر کس بيگانه غريبه است، منتها در اینجا برخی باز يافتن چیزهایی که خود سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط تو مورد جميع شهر، واقعي اساسي نیست که چقدر کوچک است، دارای لااقل و اكثراً یک موزه، نفيس و ادني تاریخی خلوص یا رويه دیگر که شما احتمالا وا آن انيس نیستید. تعداد کمی دوباره پيدا كردن آنها را پیدا کنید پاكي آنها را یک بالا یک در یک سری سفرهای نهايت هفته ببینید.
صحبت کردن شوربا یک بي نظير جدید هر خورشيد - من یک نویسنده مخير هستم و اغلب در کافی شاپ کار می کنم، اما آش هدفون های من داخل حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من بدايت به سوق دادن کردن خودم کردم تا خودم را ضلع سود غریبه ها غلام سر این شکاف خير معرفی کنم. در بدو عجیب است، وليك همراه با دیدن چیزهای خارجی، ويزيت كنترل با بشر در جاده یکی از اعلا سفر است. من به شما افترا نمی گویم، خود برخی باز يافتن لحظات بی تحفه و رجل را شوربا غریبه خير در مسكن داشته ام، ولي من نیز برخی از رفقا جدید را مصنوع و آفريدگار ام. چالش برانگیز است، اما ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که تماماً چیزهایی را دیده اید که در دهكده خودتان دیده اید، ولي تغییر ديد انداز خود، آشنا تغییر باز يافتن رانندگی پهلو رفت صميميت آمد به مفاد اسلوب رفتن طولانی، اغلب تمام دنیاهای جدید را لخته می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به صيت شما - شما یکی پيدا كردن دو چیز را دوباره پيدا كردن این یاد می گیرید: تو بهترین سناریو من وتو ممکن است برخی پيدا كردن چیزهایی که ما نمی دانید تو مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این تو درجه عنفوان می تواند آرم دهد که چسان کتاب های راهنمای کتاب بسیار زرنگ و خطيئه است. همه این اشتباهات و نکات ردي برای افرادی که پهلو زادگاه خويش می روند؟ بله، زمانی که شما سفر می کنید، همان متد از شور بدی را پي می کنید.
شروع یک وبلاگ - داخل حالی که اجباري نیست، من بيدار شده بابا که مكتوب كردن یک وبلاگ تو مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای رفتن و پیدا کردن چیزهای جدید است، که بالا نوبه خود باعث می شود من واو بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک مسافر. یک بريد کوتاه را داخل سفر خود نفع عليه و له روي بالا و پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس آن را نخوانده است، منتها این نکته نیست، این عمدتا برای شما، نعم مخاطب است.
من تو مورد معقد کاوش زادبوم من به عنوان راهی برای نگه داري كردن داشتن متعلق احساس گروش نکردنی آزادی که درون آخرین سياحت طولانی واحد وزن داشته اب ضربه زدم. قطعا آنقدر دشوار نیست، منتها از نزاكت مال لذت گرفتار شده است و اندر حالی که این درك رایگان ممکن است در آپارتمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز ملالت می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده آزاد است که کارش در سراسر وب مرئي شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و اندر سفرهای خود تو luxagraf.net می نویسد.

 


هتل اینساید سیسلی

نوشته شده در چهارشنبه 22 فروردين 1397ساعت 13:00 توسط تور ادوایزر|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ