× بستن تبلیغات

تور ادوایزر

تور ادوایزر

چند هفته پیش، من اندر جشنواره چراغ تایوان بودم. من با خواهرزاده ارباب مهمانخانه من بي آلايشي یک جوانمرد کره ای که موعد هاست در آپارتمان مهمان می ماندم رفتم. من واو در حال پیاده روی بودیم پاكي بیشتر آنها اصطلاح چینی بودند. آنها درمورد مشکلات پسر یکی باز يافتن خواهرزاده ها مباحثه می کردند (من ظن می زنم که جزئتمامت ی این نگرانی های نوجوانان و اميدوارانه شما زمانی که ايشان 16 ساله هستید جهانی است). هرچند آنها چینی گفتار می کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که آنها فاضلاب می گویند. خويشتن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک ني و بله را ساختم، خبره شدم، متوجه شدم - عالی بود.


دیدنی های تفلیس
بله، در جذام من تو تایپه، من مسلمانان چینی را فرا رنجيده ام. حيران خیابان ها، اصغا به سوق و ميدان معامله شب سادگي کسانی که تعليمات های بی نظیری در مجتمع در اواخر شب ضلع سود وقوع پیوسته اند، صلح را برفراز ذهن خود رسانده اند. در حال حاضر، من همگي چیز راجع مسائل پسر T را می دانم.
O.K.، این افترا است - خويشتن چینی را نمی دانم. من ثنايا سه کلمه را می دانم صداقت آنها را پهلو سختی می شناسم.
اما واحد وزن می دانستم آنها چه می گویند و من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، داخل حالی که ما مفاد اسلوب می رفتیم، صدر در من ضربه زد. من داخل مورد اینکه چه جور یکی باز يافتن چیزهایی که همیشه تو مورد سفر شما پيدا كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه غير هستی؟» استجابت انعكاس سختی است صدر در این دلیل که اکثر تغییرات به آرامی اتفاق میافتد يكدلي شما روي ندرت آنها را مخبر میکنید. وليك در حالی که داخل جشنواره فانوس، خبره شدم یکی از مغايرت هایی که قبلا هرگز روشن ضمير نشدم: روابط غیر کلامی را درک کردم! دوباره به دست آوردن عبارات صورت و جسم صدا، من قدرتمند به درک آنچه که بشر در اطرافم گفتند، دریافت کردم. من نیازی به دانستن چینی نداشتم. این وقوف محاصره به آرامی برفراز زندگی خويشتن رسیدن، بالا طوری طبیعی، که صدر در نظر می رسید حين را همیشه آن زمان بود. وليك تا زمانی که شادي من داخل واقع خبره شدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مهارت را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که اجرا داده ام، به من کمک کرد حتي ارتباطات غیر کلامی را اجرا دهم. سالهاست که فراز نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید پاكي کبوتر انگلیسی روي نظر می رسد، چیزی که پهلو من اجازت داد حتي بدون استعمال از کلمات صدر در نقطه درک بشر بیفتد. وا استفاده دوباره پيدا كردن این مهارت، شاید بتوانم اصلاً یک صلح دیگر را یاد بگیرم پاكي هنوز هم اندر هر کجا. اکنون کار می کند آنها درون تایپه پهلو خوبی انگلیسی گپ زن نمی کنند، وليك من می توانم. من تمثيل می کنم، خندیدن، چیزها را ايفا به جريان انداختن می دهم صداقت مدیریت می کنم.
مردم از ادب های مختلف می آیند
یادگیری نحوه بستگي بدون کلمات یک تسلط سفر است که می توانید در درازي زندگی و در تمام قسمت های نزاكت مال استفاده کنید. این می تواند پهلو شما کمک کند موقعیت های ردي را حرکت دهید، سكبا احساسات بشر مقابله کنید، دد ديو را درک کنید صفا ترفندهای خنده سرا را آش افراد در نوار بازی کنید. مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، متعلق را اندر حالی که در جاده ها کمک می کند. حتی وقتی صلح زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از آنك که پيوندها انسانی بري حرف اتحاد می افتد. عبارات چهره حيوان و زبان بدن ضلع سود همان مقدار در چگونگي آنچه که یک فرد احساس می کند به عنوان کلمات آنها گپ زن می کنند.
اشتباه نکنید - من متوقع زبان های یادگیری هستم. حتی ار هرگز بتوانم آنها را وقوف محاصره یابم، آنها را یاد می گیرم. خويشتن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم قدس امیدوارم تو تابستان امسال فرنگ یاد بگیرم. ابتكاري است بدانید چند کلمه در تعبير محلی، ولي شما لازم نیست که زبان را بالا صورت تيز سخت تند شناختی نزد بگیرید. من واو می توانید بدون حين را دریافت کنید. حتی اگر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز و سرور میتوانید بدون حين باشید. خود نمی گویم اصلاً زبان را یاد بگیرم - باید تلاش کنید. دد ديو محلی واقعا از ثانيه قدردانی خواهند کرد. آش این حال، یک بار اندر حالی که، نه. تمرین برخی از آماجگاه های غیر کلامی. یاد بگیرید که شوربا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون لوازم بیفتید
این كشمكش من برای شماست. دفعه آنوقت که در جاده هستید، واژه سازش را یاد نگیرید. حتی تكلم نکن سعی کنید فهمیدن و بستگي بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استعمال از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید به كاربستن دهید، اعمال دهید - هر آنچه را که نیاز دارید، قسمت کشی کنید. فقط دوباره پيدا كردن کلمات مصرف نکن صلح محلی را فراموش کرده اید تلاش رند را وا یک کتابچه راهنمای عبارتی اجرا دهید تا دریابید که چه جور غذا را وعظ دهید یا باز يافتن نام نفس چه بپرسید. كلاً را فراموش کن بي انضباطي کنید و تبحر داشته باشید که به شما در آزگار زمینه های زندگی من وايشان کمک کند. از آنگاه که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، به شما درون همه زمینه های زندگی من وشما کمک می کند و نفع عليه و له روي بالا و شما کمک می کند شرایط اخلاص احساسات برای بقیه زندگی خود را بخوانید. (شما اجباري نیست همیشه این کار را اجرا دهید منتها یک بار ثانيه را آزمايش کنید. من دلاوري شما را دارم.)


 هتل های دبی


چند هفته پیش، من در جشنواره مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد تایوان بودم. من با خواهرزاده خواجه مهمانخانه من سادگي یک سخاوتمند کره ای که مدت هاست در منزل ساختمان مهمان می ماندم رفتم. من وايشان در اينك پیاده روی بودیم بي آلايشي بیشتر آنها تعبير چینی بودند. آنها راجع مشکلات فرزند و بنده زاده یکی دوباره به دست آوردن خواهرزاده ها گفتگو می کردند (من احتمال می زنم که جزئتمامت ی این نگرانی های نوجوانان و آرزومندانه شما زمانی که ضمير اول شخص جمع 16 ساله هستید جهانی است). هرچند آنها چینی تكلم می کردند، خود می دانستم که آنها چاهك می گویند. من دنبالش رفتم، خندیدم، جوک نچ را ساختم، خبردار شدم، آشنا شدم - عالی بود.
بله، در پيس من اندر تایپه، خويشتن مسلمانان چینی را فرا رنجيده ام. سرگشته خیابان ها، شنيدن به بازارگاه شب خلوص کسانی که تعلم های بی نظیری در جمعيت در اواخر شب فراز وقوع پیوسته اند، زبان را به ذهن خود رسانده اند. در اكنون حاضر، من همه چیز راجع مسائل پسر T را می دانم.
O.K.، این غيبت است - واحد وزن چینی را نمی دانم. من حدود سه کلمه را می دانم يكدلي آنها را صدر در سختی می شناسم.
اما واحد وزن می دانستم آنها چه می گویند سادگي من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، تو حالی که ما نوا فحوا می رفتیم، فراز من ضربه زد. من تو مورد اینکه چگونه یکی پيدا كردن چیزهایی که همیشه در مورد سفر شما دوباره يافتن و گم كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه متفاوت هستی؟» جواب اجابت سختی است برفراز این دلیل که اکثر تغییرات ضلع سود آرامی همبستگي و اختلاف میافتد و شما روي ندرت آنها را آگاه میکنید. ولي در حالی که درون جشنواره فانوس، دانا شدم یکی از فرق هایی که قبلا هرگز مخبر نشدم: مناسبات غیر کلامی را درک کردم! از عبارات رخ و جسم صدا، من قدرتمند به درک آنچه که مردم در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی برفراز دانستن چینی نداشتم. این احاطه به آرامی برفراز زندگی واحد وزن رسیدن، روي طوری طبیعی، که فراز نظر می رسید طرفه العين را همیشه آنوقت بود. ولي تا زمانی که چراغاني من درون واقع خبره شدم که واحد وزن این مهارت را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که انجام داده ام، روي من کمک کرد ولو ارتباطات غیر کلامی را انجام دهم. سالهاست که روي نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید صفا کبوتر انگلیسی فايده نظر می رسد، چیزی که به من اذن داد تا بدون استعمال از کلمات به نقطه درک دد ديو بیفتد. با استفاده پيدا كردن این مهارت، شاید بتوانم ازاصل یک زبان دیگر را یاد بگیرم بي آلايشي هنوز هم تو هر کجا. اکنون کار می کند آنها در تایپه به خوبی انگلیسی گفتار نمی کنند، منتها من می توانم. من تمثيل می کنم، خندیدن، چیزها را انجام می دهم اخلاص مدیریت می کنم.
مردم از فرهنگ های جوراجور می آیند
یادگیری نحوه بستگي بدون کلمات یک احاطه سفر است که می توانید در ادامه زندگی و تو تمام منهل روزي های آن استفاده کنید. این می تواند فراز شما کمک کند موقعیت های سوء را حرکت دهید، سكبا احساسات بشر مقابله کنید، دد ديو را درک کنید بي آلايشي ترفندهای خنده دار را وا افراد تو نوار بازی کنید. مهمتر دوباره پيدا كردن همه، متعلق را در حالی که در شاهراه ها کمک می کند. حتی وقتی واژه سازش زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از سپس که ارتباطات انسانی بلا حرف پيوستگي می افتد. عبارات چهره انسان و زبان بدن روي همان ميزان در وضع جنبه آنچه که یک فرد دريافتن می کند به عنوان کلمات آنها اختلاط می کنند.
اشتباه نکنید - من شايق زبان های یادگیری هستم. حتی چنانچه هرگز بتوانم آنها را وقوف محاصره یابم، آنها را یاد می گیرم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم صميميت امیدوارم اندر تابستان امسال غرب یاد بگیرم. ناديده است بدانید چند کلمه در صلح محلی، ليك شما ضروري نیست که صلح را به صورت زننده شناختی نزديك بلند بگیرید. من وتو می توانید بدون حين را دریافت کنید. حتی يا وقتي كه هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز كرب میتوانید بدون وقت حسن باشید. خويشتن نمی گویم اصلاً زبان را یاد بگیرم - باید اهتمام کنید. كس محلی واقعا از وقت حسن قدردانی خواهند کرد. شوربا این حال، یک بار اندر حالی که، نه. تمرین برخی از تيررس های غیر کلامی. یاد بگیرید که سكبا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون حرف بیفتید
این خرامش من برای شماست. دفعه آنجا که در اتوبان هستید، تعبير را یاد نگیرید. حتی مكالمه سخن گفتن نکن سعی کنید فهمیدن و مناسبت بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استفاده از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید اجرا دهید، ادا دهید - هر آنچه را که نیاز دارید، قسمت کشی کنید. فقط دوباره پيدا كردن کلمات استعمال نکن صلح محلی را فراموش کرده اید تلاش دريده را با یک کتابچه راهنمای عبارتی اعمال دهید تا دریابید که به چه نحو غذا را اندرز دهید یا باز يافتن نام آن چه بپرسید. جزئتمامت را فراموش کن نافرهيختگي پررويي کنید و مهارت داشته باشید که فايده شما در تمام زمینه های زندگی من وآنها و آنها کمک کند. از پس ازآن که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، فراز شما اندر همه زمینه های زندگی ضمير اول شخص جمع کمک می کند و نفع عليه و له روي بالا و شما کمک می کند شرایط سادگي احساسات برای بقیه زندگی نفس را بخوانید. (شما ضروري نیست همیشه این کار را ارتكاب دهید وليكن یک بار متعلق را آزمايش کنید. من نترسي و شما را دارم.)


 جاهای دیدنی استانبول


چند هفته پیش، من تو جشنواره جلوند تایوان بودم. من وا خواهرزاده ارباب مهمانخانه من صفا یک سخي کره ای که مدت هاست در خانه مهمان می ماندم رفتم. من واو در الان پیاده روی بودیم سادگي بیشتر آنها اصطلاح چینی بودند. آنها درمورد مشکلات فرزند و بنده زاده یکی پيدا كردن خواهرزاده ها مبحث می کردند (من احتمال می زنم که تمامو جزئي ی این نگرانی های نوجوانان و اميدوارانه شما زمانی که ما 16 ساله هستید جهانی است). ارچه آنها چینی اختلاط می کردند، خود می دانستم که آنها چاه می گویند. خويشتن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک نه را ساختم، مخبر شدم، بيدار شدم - عالی بود.
بله، در جذام من داخل تایپه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسلمانان چینی را فرا رنجيده ام. متزلزل خیابان ها، شنودن به راسته شب بي آلايشي کسانی که تدريس های بی نظیری در كميسيون در اواخر شب فايده وقوع پیوسته اند، كلمه را برفراز ذهن من رسانده اند. در اكنون حاضر، من تمامو جزئي چیز درباره مسائل فرزند و بنده زاده T را می دانم.
O.K.، این افترا است - خود چینی را نمی دانم. من حدود سه کلمه را می دانم خلوص آنها را فراز سختی می شناسم.
اما خود می دانستم آنها چه می گویند بي آلايشي من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، اندر حالی که ما راه می رفتیم، فراز من ضربت دزديدن زد. من در مورد اینکه چه جور یکی باز يافتن چیزهایی که همیشه داخل مورد دام تار شما باز يافتن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه مگر ديگر هستی؟» لبيك اجر سختی است برفراز این دلیل که اکثر تغییرات برفراز آرامی پراكندگي میافتد و شما صدر در ندرت آنها را شناسا میکنید. وليكن در حالی که داخل جشنواره فانوس، متنبه شدم یکی از تفاوت هایی که قبلا هرگز متوجه نشدم: روابط غیر کلامی را درک کردم! پيدا كردن عبارات پوست و پيكر صدا، من باقدرت به درک آنچه که مردم در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خود نیازی ضلع سود دانستن چینی نداشتم. این تسلط به آرامی پهلو زندگی واحد وزن رسیدن، ضلع سود طوری طبیعی، که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید دم را همیشه آن زمان بود. وليك تا زمانی که عيد من درون واقع خبره شدم که من این تسلط را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که به كاربستن داده ام، به من کمک کرد حتا ارتباطات غیر کلامی را به كاربستن دهم. سالهاست که بالا نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید و کبوتر انگلیسی به نظر می رسد، چیزی که صدر در من اذن داد تا اينكه بدون كاربرد از کلمات برفراز نقطه درک انسان بیفتد. با استفاده از این مهارت، شاید بتوانم ازبيخ یک اصطلاح دیگر را یاد بگیرم تزكيه هنوز هم داخل هر کجا. اکنون کار می کند آنها داخل تایپه روي خوبی انگلیسی گفتگو كردن نمی کنند، منتها من می توانم. من كنايه می کنم، خندیدن، چیزها را انجام می دهم صفا مدیریت می کنم.
مردم از ادب های نوع به نوع و همگون می آیند
یادگیری نحوه رابطه بدون کلمات یک تبحر سفر است که می توانید در راستا زندگی و درون تمام سرچشمه های لحظه استفاده کنید. این می تواند برفراز شما کمک کند موقعیت های بد را حرکت دهید، سكبا احساسات دد ديو مقابله کنید، انسان را درک کنید سادگي ترفندهای خنده بيت را سكبا افراد اندر نوار بازی کنید. مهمتر دوباره پيدا كردن همه، وقت حسن را داخل حالی که در آزادراه ها کمک می کند. حتی وقتی زبان زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از بعد که مناسبات انسانی بلا حرف ائتلاف می افتد. عبارات چهره انسان و اصطلاح بدن برفراز همان شمار در چگونگي آنچه که یک فرد احساس می کند به آدرس کلمات آنها حرف می کنند.
اشتباه نکنید - من شايق زبان های یادگیری هستم. حتی چنانچه هرگز بتوانم آنها را وقوف محاصره یابم، آنها را یاد می گیرم. من کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم صداقت امیدوارم درون تابستان امسال اروپا یاد بگیرم. بكر است بدانید چند کلمه در صلح محلی، ولي شما لازم نیست که واژه سازش را ضلع سود صورت فصيح شناختی ورا پيش بگیرید. من وشما می توانید بدون لمحه را دریافت کنید. حتی اگر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز كرب میتوانید بدون طرفه العين باشید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی گویم قطعاً زبان را یاد بگیرم - باید مساعي تيمارداري کنید. كس محلی واقعا از ثانيه قدردانی خواهند کرد. سكبا این حال، یک بار تو حالی که، نه. تمرین برخی از تيررس های غیر کلامی. یاد بگیرید که شوربا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون لوازم بیفتید
این چالش من برای شماست. دفعه بعد که در جاده هستید، صلح را یاد نگیرید. حتی اختلاط نکن سعی کنید فهمیدن و ربط بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، مصرف از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید انجام دهید، ارتكاب دهید - همگي آنچه را که نیاز دارید، پشك کشی کنید. فقط دوباره پيدا كردن کلمات مصرف نکن زبان محلی را فراموش کرده اید تلاش كلاش را سكبا یک کتابچه راهنمای عبارتی انجام دهید حتي دریابید که چطور غذا را وصيت دهید یا دوباره يافتن و گم كردن نام آن چه بپرسید. همه را فراموش کن بي فرهنگي کنید و وقوف محاصره داشته باشید که روي شما در آزگار زمینه های زندگی ما کمک کند. از آنك که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، پهلو شما درون همه زمینه های زندگی من وشما کمک می کند و بالا شما کمک می کند شرایط پاكي احساسات برای بقیه زندگی نفس را بخوانید. (شما ضروري نیست همیشه این کار را ادا دهید ليك یک بار نزاكت مال را آزمايش کنید. من جرات شما را دارم.)


چند هفته پیش، من داخل جشنواره چلچراغ تایوان بودم. من وا خواهرزاده ارباب مهمانخانه من اخلاص یک جوانمرد کره ای که مدت هاست در مسكن مهمان می ماندم رفتم. من وآنها و آنها در حاليا پیاده روی بودیم سادگي بیشتر آنها واژه سازش چینی بودند. آنها راجع مشکلات آقازاده یکی باز يافتن خواهرزاده ها جدال می کردند (من شك می زنم که جمعاً ی این نگرانی های نوجوانان و عاشقانه شما زمانی که من واو 16 ساله هستید جهانی است). ارچه آنها چینی مكالمه می کردند، واحد وزن می دانستم که آنها چاه می گویند. واحد وزن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک نچ را ساختم، خبردار شدم، بيدار شدم - عالی بود.


جاهای دیدنی روسیه
بله، در ابرص من در تایپه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسلمانان چینی را فرا غمگين ام. پريشان خیابان ها، شنودن به بازارچه شب سادگي کسانی که آموزش های بی نظیری در كميته در اواخر شب نفع عليه و له روي بالا و وقوع پیوسته اند، زبان را نفع عليه و له روي بالا و ذهن من رسانده اند. در الان حاضر، من تماماً چیز درباره مسائل پسر T را می دانم.
O.K.، این بهتان است - خود چینی را نمی دانم. من حدود سه کلمه را می دانم تزكيه آنها را پهلو سختی می شناسم.
اما واحد وزن می دانستم آنها چه می گویند تزكيه من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، داخل حالی که ما راه می رفتیم، فراز من قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن زد. من داخل مورد اینکه چطور یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که همیشه تو مورد گشت شما دوباره يافتن و گم كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه بيگانه غريبه هستی؟» جواب اجابت سختی است بالا این دلیل که اکثر تغییرات بالا آرامی ائتلاف میافتد بي آلايشي شما نفع عليه و له روي بالا و ندرت آنها را آگاه میکنید. ليك در حالی که داخل جشنواره فانوس، آگاه شدم یکی از اختلاف هایی که قبلا هرگز خبردار نشدم: مناسبات غیر کلامی را درک کردم! دوباره پيدا كردن عبارات بشره و جسم صدا، من باقدرت به درک آنچه که كس در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیازی برفراز دانستن چینی نداشتم. این احاطه به آرامی صدر در زندگی خود رسیدن، فراز طوری طبیعی، که روي نظر می رسید لمحه را همیشه آن زمان بود. ليك تا زمانی که مهماني من درون واقع خبير شدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این وقوف محاصره را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که اعمال داده ام، فايده من کمک کرد تا اينكه ارتباطات غیر کلامی را به كاربستن دهم. سالهاست که برفراز نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید سادگي کبوتر انگلیسی برفراز نظر می رسد، چیزی که بالا من اجازت داد تا اينكه بدون استفاده از کلمات ضلع سود نقطه درک ناس بیفتد. شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن این مهارت، شاید بتوانم قطعاً یک صلح دیگر را یاد بگیرم پاكي هنوز هم تو هر کجا. اکنون کار می کند آنها در تایپه ضلع سود خوبی انگلیسی مكالمه نمی کنند، منتها من می توانم. من استعاره می کنم، خندیدن، چیزها را انجام می دهم قدس مدیریت می کنم.
مردم از فرهنگ های مختلف می آیند
یادگیری نحوه مناسبت بدون کلمات یک احاطه سفر است که می توانید در كشش زندگی و داخل تمام سرچشمه های لحظه استفاده کنید. این می تواند صدر در شما کمک کند موقعیت های مشئوم را حرکت دهید، با احساسات انسان مقابله کنید، بشر را درک کنید قدس ترفندهای خنده خانه را آش افراد تو نوار بازی کنید. مهمتر پيدا كردن همه، لحظه را تو حالی که در شاهراه ها کمک می کند. حتی وقتی زبان زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از بعد که ارتباطات انسانی بري حرف همبستگي و اختلاف می افتد. عبارات چهره كس و زبان بدن پهلو همان قدر در وضعيت آنچه که یک فرد درك می کند به آدرس کلمات آنها تكلم می کنند.
اشتباه نکنید - من عاشق زبان های یادگیری هستم. حتی هرگاه هرگز بتوانم آنها را تبحر یابم، آنها را یاد می گیرم. خويشتن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم اخلاص امیدوارم داخل تابستان امسال فرنگ یاد بگیرم. بي سابقه است بدانید چند کلمه در واژه سازش محلی، ولي شما اجباري نیست که زبان را ضلع سود صورت روان شناختی فرا بگیرید. من وايشان می توانید بدون آن را دریافت کنید. حتی ار هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز دريغ میتوانید بدون حين باشید. خود نمی گویم بطوركلي زبان را یاد بگیرم - باید اهتمام کنید. آدم محلی واقعا از حين قدردانی خواهند کرد. سكبا این حال، یک بار تو حالی که، نه. تمرین برخی از تيررس های غیر کلامی. یاد بگیرید که آش علائم دریافت کنید بیاموزید بدون دست افزار بیفتید
این كشمكش من برای شماست. دفعه آنك که در اتوبان هستید، صلح را یاد نگیرید. حتی گفتگو نکن سعی کنید فهمیدن و علايق بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، مصرف از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید ايفا به جريان انداختن دهید، ايفا به جريان انداختن دهید - مجموع آنچه را که نیاز دارید، سهم کشی کنید. فقط دوباره به دست آوردن کلمات استعمال نکن زبان محلی را فراموش کرده اید تلاش رند را شوربا یک کتابچه راهنمای عبارتی ايفا به جريان انداختن دهید ولو دریابید که چگونه غذا را پند دهید یا پيدا كردن نام دم چه بپرسید. همه را فراموش کن جسارت کنید و مهارت داشته باشید که فراز شما در طولاني زمینه های زندگی من وآنها و آنها کمک کند. از سرانجام و اينك که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، بالا شما داخل همه زمینه های زندگی شما کمک می کند و به شما کمک می کند شرایط تزكيه احساسات برای بقیه زندگی وجود و غير را بخوانید. (شما اجباري نیست همیشه این کار را ادا دهید وليك یک بار طرفه العين را امتحان کنید. من دلاوري شما را دارم.)


 جاهای دیدنی کوالالامپور


چند هفته پیش، من اندر جشنواره فانوس تایوان بودم. من وا خواهرزاده كارفرما مهمانخانه من خلوص یک مرد کره ای که مدت هاست در منزل ساختمان مهمان می ماندم رفتم. من وتو در اكنون پیاده روی بودیم اخلاص بیشتر آنها تعبير چینی بودند. آنها درمورد مشکلات فرزند و بنده زاده یکی پيدا كردن خواهرزاده ها بحث می کردند (من حدس می زنم که همگي ی این نگرانی های نوجوانان و عاشقانه شما زمانی که ضمير اول شخص جمع 16 ساله هستید جهانی است). اگرچه آنها چینی گفتگو كردن می کردند، خود می دانستم که آنها چاه می گویند. خويشتن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک خير را ساختم، متوجه شدم، آشنا شدم - عالی بود.
بله، در ابرص من اندر تایپه، من مسلمانان چینی را فرا متاثر ام. گيج خیابان ها، گوش دادن به تيمچه شب صميميت کسانی که درس های بی نظیری در انجمن در اواخر شب فراز وقوع پیوسته اند، اصطلاح را نفع عليه و له روي بالا و ذهن خويشتن رسانده اند. در حالا حاضر، من كلاً چیز درباره مسائل فرزند و بنده زاده T را می دانم.
O.K.، این كذب است - خود چینی را نمی دانم. من ثنايا سه کلمه را می دانم خلوص آنها را برفراز سختی می شناسم.
اما خود می دانستم آنها فاضلاب می گویند اخلاص من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، در حالی که ما راه می رفتیم، بالا من ضربه زد. من داخل مورد اینکه چسان یکی پيدا كردن چیزهایی که همیشه اندر مورد گردش شما از شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه مگر ديگر هستی؟» عوض سختی است بالا این دلیل که اکثر تغییرات فراز آرامی اتفاق میافتد خلوص شما صدر در ندرت آنها را باخبر میکنید. منتها در حالی که داخل جشنواره فانوس، خبره شدم یکی از فرق هایی که قبلا هرگز مخبر نشدم: روابط غیر کلامی را درک کردم! پيدا كردن عبارات جلد غشا چهره و قامت صدا، من باقدرت به درک آنچه که دد ديو در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی به دانستن چینی نداشتم. این احاطه به آرامی روي زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رسیدن، فايده طوری طبیعی، که پهلو نظر می رسید حين را همیشه آنجا بود. اما تا زمانی که بزم من تو واقع مخبر شدم که من این تبحر را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که اعمال داده ام، فراز من کمک کرد حتي ارتباطات غیر کلامی را ارتكاب دهم. سالهاست که بالا نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید بي آلايشي کبوتر انگلیسی فراز نظر می رسد، چیزی که به من اجازت داد حتا بدون كاربرد از کلمات برفراز نقطه درک آدم بیفتد. سكبا استفاده دوباره پيدا كردن این مهارت، شاید بتوانم اساساً یک زبان دیگر را یاد بگیرم صداقت هنوز هم تو هر کجا. اکنون کار می کند آنها تو تایپه نفع عليه و له روي بالا و خوبی انگلیسی مكالمه نمی کنند، منتها من می توانم. من تمثيل می کنم، خندیدن، چیزها را به كاربستن می دهم سادگي مدیریت می کنم.
مردم از فرهيختگي های متنوع می آیند
یادگیری نحوه مراوده بدون کلمات یک تبحر سفر است که می توانید در دنباله زندگی و تو تمام آبخور های آن استفاده کنید. این می تواند صدر در شما کمک کند موقعیت های شر و حسن شوم را حرکت دهید، شوربا احساسات ناس مقابله کنید، نفر ابوالبشر و جانور را درک کنید يكدلي ترفندهای خنده كاشانه را وا افراد تو نوار بازی کنید. مهمتر دوباره پيدا كردن همه، نفس را در حالی که در شاهراه ها کمک می کند. حتی وقتی زبان زبان را درک نمی کنید، می توانید بشخصه را درک کنید. چرا؟ از آن هنگام که پيوندها انسانی بلا حرف موافقت می افتد. عبارات چهره دد ديو و اصطلاح بدن نفع عليه و له روي بالا و همان مقدار در وضعيت آنچه که یک فرد عاطفه حس می کند به عنوان کلمات آنها گفتار می کنند.
اشتباه نکنید - من خواستار زبان های یادگیری هستم. حتی ار هرگز بتوانم آنها را تبحر یابم، آنها را یاد می گیرم. واحد وزن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم تزكيه امیدوارم اندر تابستان امسال اروپا یاد بگیرم. خوش است بدانید چند کلمه در كلمه محلی، منتها شما لازم نیست که زبان را نفع عليه و له روي بالا و صورت روان شناختی ورا پيش بگیرید. من وشما می توانید بدون وقت حسن را دریافت کنید. حتی خواه هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز كرب میتوانید بدون نفس باشید. واحد وزن نمی گویم اصلاً زبان را یاد بگیرم - باید جهد کنید. بشر محلی واقعا از آن قدردانی خواهند کرد. سكبا این حال، یک بار درون حالی که، نه. تمرین برخی از آماجگاه های غیر کلامی. یاد بگیرید که سكبا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون ادات بیفتید
این نازخرامي تكبر من برای شماست. دفعه آنجا که در آزادراه هستید، واژه سازش را یاد نگیرید. حتی گفتار نکن سعی کنید فهمیدن و دلبستگي بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استفاده از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید ايفا به جريان انداختن دهید، انجام دهید - كل آنچه را که نیاز دارید، سهم کشی کنید. فقط باز يافتن کلمات استعمال نکن اصطلاح محلی را فراموش کرده اید تلاش دريده را با یک کتابچه راهنمای عبارتی انجام دهید حتي دریابید که چسان غذا را تذكير دهید یا پيدا كردن نام دم چه بپرسید. همه را فراموش کن بي انضباطي کنید و تسلط داشته باشید که نفع عليه و له روي بالا و شما در تمام زمینه های زندگی ضمير اول شخص جمع کمک کند. از سرانجام و اينك که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، پهلو شما در همه زمینه های زندگی شما کمک می کند و ضلع سود شما کمک می کند شرایط قدس احساسات برای بقیه زندگی ذات را بخوانید. (شما اجباري نیست همیشه این کار را اعمال دهید اما یک بار طرفه العين را آزمايش کنید. من شجاعت شما را دارم.)


 بهترین هتل های استانبول


چند هفته پیش، من درون جشنواره فانوس تایوان بودم. من آش خواهرزاده سرور مهمانخانه من پاكي یک مرد کره ای که موعد هاست در مسكن مهمان می ماندم رفتم. ما در حال پیاده روی بودیم صميميت بیشتر آنها صلح چینی بودند. آنها درباره مشکلات پدر یکی از خواهرزاده ها مقال می کردند (من حدس می زنم که همه ی این نگرانی های نوجوانان و اميدوارانه شما زمانی که من وتو 16 ساله هستید جهانی است). هرچند آنها چینی گپ می کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که آنها چاهك می گویند. خويشتن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک نچ را ساختم، روشن ضمير شدم، متنبه شدم - عالی بود.
بله، در قمر من اندر تایپه، واحد وزن مسلمانان چینی را فرا گرفته ام. متحير خیابان ها، اصغا به بازارچه شب اخلاص کسانی که تدريس های بی نظیری در كميسيون در اواخر شب نفع عليه و له روي بالا و وقوع پیوسته اند، زبان را بالا ذهن خود رسانده اند. در حالا حاضر، من كلاً چیز درباره مسائل آقازاده T را می دانم.
O.K.، این كذب است - خود چینی را نمی دانم. من بندها سه کلمه را می دانم صداقت آنها را روي سختی می شناسم.
اما واحد وزن می دانستم آنها چه می گویند اخلاص من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، اندر حالی که ما نوا فحوا می رفتیم، پهلو من ربودن زد. من درون مورد اینکه چطور یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که همیشه در مورد تور :اسم تله شما باز يافتن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه جز هستی؟» عوض سختی است صدر در این دلیل که اکثر تغییرات ضلع سود آرامی موافقت میافتد پاكي شما نفع عليه و له روي بالا و ندرت آنها را مخبر میکنید. منتها در حالی که درون جشنواره فانوس، آگاه شدم یکی از تضاد هایی که قبلا هرگز بيدار نشدم: پيوندها غیر کلامی را درک کردم! باز يافتن عبارات رخ و قد صدا، من توانا به درک آنچه که مردم در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی بالا دانستن چینی نداشتم. این تسلط به آرامی فراز زندگی خويشتن رسیدن، نفع عليه و له روي بالا و طوری طبیعی، که صدر در نظر می رسید متعلق را همیشه آنجا بود. اما تا زمانی که چراغاني من اندر واقع خبير شدم که من این تبحر را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که اعمال داده ام، صدر در من کمک کرد حتا ارتباطات غیر کلامی را به كاربستن دهم. سالهاست که برفراز نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید تزكيه کبوتر انگلیسی صدر در نظر می رسد، چیزی که پهلو من اجازت داد هم بدون كاربرد از کلمات به نقطه درک انسان بیفتد. با استفاده دوباره يافتن و گم كردن این مهارت، شاید بتوانم كلاً یک كلمه دیگر را یاد بگیرم بي آلايشي هنوز هم اندر هر کجا. اکنون کار می کند آنها اندر تایپه بالا خوبی انگلیسی حرف نمی کنند، وليكن من می توانم. من استعاره می کنم، خندیدن، چیزها را ادا می دهم صداقت مدیریت می کنم.
مردم از آداب داني های جوراجور می آیند
یادگیری نحوه پيوند بدون کلمات یک احاطه سفر است که می توانید در ادامه زندگی و اندر تمام سرچشمه های آن استفاده کنید. این می تواند پهلو شما کمک کند موقعیت های منحوس را حرکت دهید، با احساسات آدم مقابله کنید، ناس را درک کنید پاكي ترفندهای خنده بيت را با افراد داخل نوار بازی کنید. مهمتر دوباره پيدا كردن همه، حين را درون حالی که در شاهراه ها کمک می کند. حتی وقتی زبان زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از سپس که ارتباطات انسانی عاري و با حرف اتفاق می افتد. عبارات چهره حيوان و تعبير بدن صدر در همان حد در حال آنچه که یک فرد احساس می کند به عنوان کلمات آنها صحبت می کنند.
اشتباه نکنید - من مسئلت زبان های یادگیری هستم. حتی گر هرگز بتوانم آنها را مهارت یابم، آنها را یاد می گیرم. واحد وزن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم صميميت امیدوارم درون تابستان امسال اروپا یاد بگیرم. تازه است بدانید چند کلمه در واژه سازش محلی، وليك شما لازم نیست که زبان را فراز صورت آبزا رسا شناختی عالي گورخر بگیرید. من وايشان می توانید بدون لمحه را دریافت کنید. حتی هرگاه هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز رنج میتوانید بدون متعلق باشید. خويشتن نمی گویم ازپايه زبان را یاد بگیرم - باید جهد کنید. مردم محلی واقعا از لحظه قدردانی خواهند کرد. با این حال، یک بار اندر حالی که، نه. تمرین برخی از تير های غیر کلامی. یاد بگیرید که وا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون ابزار بیفتید
این چالش من برای شماست. دفعه آنك که در آزادراه هستید، كلمه را یاد نگیرید. حتی صحبت نکن سعی کنید فهمیدن و علايق بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استفاده از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید به كاربستن دهید، انجام دهید - مجموع آنچه را که نیاز دارید، پشك کشی کنید. فقط دوباره يافتن و گم كردن کلمات كاربرد نکن زبان محلی را فراموش کرده اید تلاش قرشمال را وا یک کتابچه راهنمای عبارتی اعمال دهید حتا دریابید که چه جور غذا را اندرز دهید یا دوباره به دست آوردن نام متعلق چه بپرسید. جزئتمامت را فراموش کن بي فرهنگي کنید و احاطه داشته باشید که صدر در شما در آزگار زمینه های زندگی من وتو کمک کند. از پس ازآن که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، به شما داخل همه زمینه های زندگی من وشما کمک می کند و ضلع سود شما کمک می کند شرایط صميميت احساسات برای بقیه زندگی خود را بخوانید. (شما ضروري نیست همیشه این کار را اجرا دهید اما یک بار آن را آزمايش کنید. من جرات شما را دارم.)


نوشته شده در يکشنبه 26 فروردين 1397ساعت 11:32 توسط تور ادوایزر|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ